Godziny spotkań bractw parafialnych

Poniżej przedstawiamy godziny spotkań oraz kontakty do bractw parafialnych działających na terenie Białegostoku i okolic.

Bractwo Młodzieży Prawosławnej przy parafii św. Mikołaja Cudotwórcy w Białymstoku

Przewodniczący: Daria Wróblewska

Ojciec duchowny: o. Piotr Makal

Data spotkań: środa 18:00

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Antoniuku

Parafia Prawosławna św. Ducha w Białymstoku

Przewodniczący:

Ojciec duchowny: o. Władysław Masajło

Data spotkań: 18.00 piątek

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Bacieczkach

Parafia Prawosławna św. ap. i ewangelisty Jana Teologa w Białymstoku

Przewodniczący: Paulina Marcińczyk

Ojciec duchowny: o. Adam Jakuc

Data spotkań: 18.00 czwartek

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Dojlidach

Parafia Prawosławna św. proroka Eliasza w Białymstoku

Przewodniczący: Joanna Wawrzeniuk

Ojciec duchowny: o. Adam Krysztopowicz

Data spotkań: piątek 18:00

Kontakt: wawrzej@o2.pl

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej przy parafii Hagia Sophia

Parafia Prawosławna Hagia Sophia w Białymstoku

Przewodniczący: Dawid Pachwicewicz

Data spotkań: piątek 18:00

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Nowym Mieście

Parafia Prawosławna św. wielkiego męcz. Jerzego w Białymstoku

Przewodniczący: Nikola Kozieja

Ojciec duchowny: o. Marian Romańczuk

Data spotkań: czwartek 18:00

Kontakt: nikola.kozieja@gmail.com

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Słonecznym Stoku

Parafia Prawosławna Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku

Przewodniczący: Marta Suszcz

Ojciec duchowny: o. Piotr Kiryluk

Data spotkań: sobota 18:00

Kontakt: ma.suszcz@gmail.com

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej na Wygodzie

Parafia Prawosławna Wszystkich Świętych w Białymstoku

Przewodniczący: Anna Wołkowycka

Ojciec duchowny: o. Paweł Szwed

Data spotkań: piątek 17:30

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Zaściankach

Parafia Prawosławna św. wielkiego męcz. Pantelejmona w Białymstoku

Przewodniczący: Michał Leończuk

Ojciec duchowny: o. Andrzej Misiejuk

Data spotkań: sobota 18:30

Kontakt: zasciankibractwo@gmail.com; andrijevic@wp.pl

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Fastach

Przewodniczący: Paweł Krukowski

Ojciec duchowny: o. Piotr Borowik

Data spotkań: piątek 18:00

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Supraślu

Zwiastowania NMP i św. ap. i ewangelisty Jana Teologa

Przewodniczący: Martyna Czaban

Ojciec duchowny: o. Pantelejmon

Data spotkań: czwartek 19:00

Kontakt: martyna.czaban@interia.pl

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Gródku

Parafia Prawosławna Narodzenia NMP

Przewodniczący: Julia Markowska

Ojciec duchowny: o. Mikołaj Ostapczuk

Data spotkań: sobota 18:30

 

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Jacznie

Parafia Prawosławna Zmartwychwstania Pańskiego

Przewodniczący: Katarzyna Sanik

Ojciec duchowny: o. Piotr Hanczaruk

Data spotkań: 17.00 sobota

Kontakt: bractwojaczno@gmail.com

 

 

 

 

Post Author: a.turowska