Nowa szata graficzna strony internetowej [BMP św. Ducha]

14 grudnia w sieci pojawiła się nowa strona internetowa Bractwa Młodzieży Prawosławnej działającego przy parafii św. Ducha w Białymstoku. Jej nowy adres to www.bmpantoniuk.tk. Wchodząc na nią można dowiedzieć się o wszystkich inicjatywach bractwa działającego na Antoniuku. Zamieszczane będą tam również przez bractwowiczów informacje o zbliżających się wydarzeniach, w których bractwo weźmie udział. Strona jest bezpośrednio połączona z portalem społecznościowym facebook, gdzie znajdują się wszystkie zdjęcie z ostatnich 2 lat działalności Bractwa.

 Autorem strony jest Daniel Taranta.

Celem strony jest pokazanie jak największej ilości młodych ludzi, czym tak naprawdę jest bractwo, przekonanie ich do siebie. Łatwy dostęp do informacji i prosta forma strony może zainteresować i skupić uwagę na walorach bractwa i zaletach uczestniczenia w nim. Nasze bractwo bardzo chętnie przyjmuje nowe osoby i chętne do współpracy, dlatego też uważamy, że stworzenie tej strony ułatwi nam kontakt z młodymi ludźmi.

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje co do działalności bractwa lub samej strony, możecie do nas napisać. W zakładce „kontakt” można napisać bezpośrednio do przewodniczącego naszego Bractwa. 

Serdecznie zapraszamy na spotkania Bractwa, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 18.00 w świetlicy parafialnej (schodami w dół).

Dariusz Sulima

Post Author: t.kisielewski